Állások

Tisztelt Gépjárművezető!

Nemzetközi tapasztalattal rendelkező gépjárművezetőket keresünk, akár azonnali kezdéssel uniós munkára EURO 6-os  tehergépjárművekre. Napi díjazás (hétvégére, ünnepnapokra, utazással töltött napra is), korrekt feltételek, ahol a felek kölcsönös megelégedése az együttműködés alapja. Hosszútávra keresünk.

Viszonylatok: AT, BE, NL, DE, FR, IT, SI, SK, HU. (nincs GB)

Elvárások:

  • C E kategóriás jogosítvány,
  • GKI,
  • minimum egy éves uniós tapasztalat,
  • környezetére igényes, csapatban gondolkodó munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett bér brutto 250.000 Ft
  • Napidíj 60€ ünnepnapra, hétvégére is,
  • Scania, Mercedes, Daf vontatók
  • Schmitz mega pótok
  • külföld szervizgarancia minden autónkra,
  • kifogástalan műszaki állapot,
  • céges mobiltelefon,
  • Normál Uniós munka, nincs adr, normál kereskedelmi áruk,
  • 5Gb internetezési lehetőség bármelyik országban,
  • AETR szigorú betartása,
  • Fizetés időben, átutalással,

Fuvarszervező

munkakörbe kollégát keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése és lebonyolítása
  • Szállítások nyomon követése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, adminisztrálása
  • Fuvarozási feladatokhoz tartozó számlák ellenőrzése és az ezzel kapcsolatos ügyintézés
  • Szállítások kapacitásának optimalizálása
  • Saját, alvállalkozói gépjárműpark irányítása, kapcsolattartás a sofőrökkel
  • Felmerülő problémák kezelése
  • Sérült szállítmányok kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai végzettség
  • Legalább 2 év fuvarszervezési területen szerzett tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Csapatjátékos, nyitott, proaktív, kommunikatív személyiség
  • Dinamikus, önálló személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Egyéb információ:

Munkaidő: 8 óra

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő